KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13093506
*
nr 1309 3506
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 46x33 cm, oramad
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2020
kl 20:20:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 11:13:30
1
1.600 kr
24/2 20:10:06
2
1.600 kr
24/2 20:10:06
1
1.600 kr (Budbetjänt)
24/2 20:10:30
2
1.700 kr
24/2 20:11:11
2
Vinnande bud
24/2 20:15:29
3
1.800 kr
24/2 20:15:29
2
(budbetjänt)
24/2 20:17:16
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nicolas issaiev olja olja på pannå oljemålning oljemålningar rysk ryska ryskt ryssland stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Nicolas Issaiev
Läs om budbetjänten
nr 1309 3506
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 46x33 cm, oramad
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 1.900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/2 11:13:30 | 1 | 1.600 kr |
| 24/2 20:10:06 | 2 | 1.600 kr |
| 24/2 20:10:06 | 1 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
| 24/2 20:10:30 | 2 | 1.700 kr |
| 24/2 20:11:11 | 2 | Vinnande bud |
| 24/2 20:15:29 | 3 | 1.800 kr |
| 24/2 20:15:29 | 2 | (budbetjänt) |
| 24/2 20:17:16 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nicolas issaiev olja olja på pannå oljemålning oljemålningar rysk ryska ryskt ryssland stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



