KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13093506

nr 1309 3506

Nicolas Issaiev

(1891-1977), Ryssland

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 46x33 cm, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:20:29